Розпорядження № 4 від 10.02.2020

від 10.02.2020 р.                                                                             № 4 гд

Про обстеження водогону по всіх вулицях села Микуличі для подальшої передачі в КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.

Керуючись до статті 26 Закону України » Про місцеве самоврядування в Україні» НАКАЗУЮ:

1.Постійній комісії з питань комунальної власності, приватизації, капітального будівництва, архітектури, транспорту, розвитку інфраструктури, зв'язку, засобів масової інформації, екології, надзвичайних ситуацій, благоустрою та соціального захисту населення по Микулицькій сільській раді, зробити обстеження водогону по всіх вулицях села Микуличі в подальшому з передачею в КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.

2.Відповідальність за проведення обстеження водогону по всіх вулицях села Микуличі, покласти на голову постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, капітального будівництва, архітектури, транспорту, розвитку інфраструктури, зв'язку, засобів масової інформації, екології, надзвичайних ситуацій, благоустрою та соціального захисту населення по Микулицькій сільській раді

3.Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                 П.П.Перевозник