Розпорядження № 6 гд від 17.03.2020

від 17.03.2020 р.                                                                                           № 6 гд

Про запобігання поширенню на території Микулицької сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2), рішення Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3), рішення позачергового засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської райдержадміністрації від 12 березня 2020 року (протокол № 6) та від 16 березня 2020 року (протокол № 7), на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 149 «Про запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2»,та на виконання розпорядження Бородянської районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 94 «Про запобігання поширенню на території Бородянського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження розповсюдження корона вірусної інфекції (COVID-19) на території Микулицької сільської ради:

1. Микулицькому сільському голові та виконавчому комітету забезпечити:

1.1. організацію виконання та контроль за дотриманням на території Микулицької сільської ради вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, від 16 березня 2020 року № 215, відповідно до яких з 12 березня по 3 квітня 2020 року установлено карантин та заборонено:
1) відвідування закладів освіти її здобувачами по 3 квітня 2020 р.;
2) з 00 год. 01 хв. 17 березня по 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
3) з 00 год. 01 хв. 17 березня по 3 квітня 2020 р. роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторани, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного та побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
4) з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. по 3 квітня 2020 р. перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах та маршрутному таксі;
1.2. контроль за своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

2. Микулицькому сільському голові та виконавчому комітету забезпечити:
подання щодня до 16:00 Бородянській районній державній адміністрації інформацію про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, для узагальнення та інформування Київської обласної державної адміністрації;
безперебійну роботу закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності.

3. Микулицькому сільському голові та виконавчому комітету :

посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;
забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом, і гострих респіраторних інфекцій;

4. Забезпечити організацію позмінної роботи працівників сільської ради, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                  П.П.Перевозник