Розпорядження № 5 гд від 16.03.2020

від 16.03.2020 р.                                                                       № 5 гд

Про оголошення карантину.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», та з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19 на території села Микуличі, а також з метою забезпечення санітарно – епідеміологічного благополуччя працівників сільської ради тимчасово призупиняємо з 16.03.2020 на період карантину особисті прийоми громадян НАКАЗУЮ:

1.Оголосити карантин в селі Микуличі з 16.03.2020 року по 03.04.2020 року.

2.Заборонити проведення будь-яких масових заходів в барах, кафе, а також заборонити торгівлю на ринку села Микуличі.

3.За недотримання карантину особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Сільський голова                                                                        П.П.Перевозник