розпорядження №10 гд від 22.04.2020р.

від 22.04.2020 р.                                                                                                                                                       № 10 гд
Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Микулицької сільської ради з метою запобігання поширенню гостроїреспіраторної хвороби COVID-19,щодо закриття для відвідування кладовищ на території Микулицької сільської ради.

Відповідно до ст.. 32 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 року № 4004-ХІІ ( із змінами і доповненнями),керуючись ст..ст.42, 59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно протоколу позачергового засідання постійної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської РДА за № 14 від 21.04.2020 року, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 необхідно в селі Микуличі запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, а саме:

1. З 22.04.2020 року закрити відвідування кладовища на території села Микуличі, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.

2. Сільському голові провести інформаційно- роз'яснювальну роботу серед населення щодо заборони відвідування кладовищ та довести до відома керівника релігійної організації села Микуличі.

3. Інформацію про прийняте рішення розмістити на офіційному сайті села Микуличі та сторінці Микулицької сільської ради в соціальній мережі Facebook.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                        П.П.Перевозник