Розпорядження № 4 ос від 17.03.2020

від 17.03.2020 р.                                                                             № 4 ос

Про організацію роботи працівників Микулицької сільської ради на період карантину

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України від 17 березня 2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215, Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та на виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 2, рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3), від 16 березня 2020 року (протокол № 4), розпорядження т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації від 17 березня 2020 року №151 «Про організацію роботи працівників Київської обласної державної адміністрації на період карантину», розпорядження т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 95 «Про організацію роботи працівників Бородянської районної державної адміністрації на період карантину», а також з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників Микулицької сільської ради та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19:

1. Микулицькому сільському голові на період оголошення карантину з 17 березня 2020 року по 03 березня 2020 року:

1.1. Доручити працівникам, у тому числі посадовим особам місцевого самоврядування, виконувати роботу, визначену посадовими інструкціями, вдома, в режимі реального часу через Інтернет, шляхом видання відповідного наказу.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова сільської ради                                                                                                                П.П.Перевозник