Розпорядження № 9 гд від 14.04.2020

від 14.04.2020 р.                                                                                                  № 9 гд

Про посилення контролю дотримання встановлених обмежень під час карантину на території Микулицької сільської ради.

Керуючись ст..ст.42, 59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-економічної безпеки за надзвичайних ситуацій, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Микулицької сільської ради:

1. Рекомендувати громадянам села Микуличі обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних та святкових днів з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 до 06 год. 00 хвилин 21 квітня 2020.
2. Рекомендувати релігійній громаді села Микуличі не проводити масових посвячень великодніх страв у храмах та на при храмовій території, а також у будь-який іншій спосіб, який передбачає скупчення населення ( більше 10 осіб).
3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.
4. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус :
- на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічні обмежувальні заходи до таких суб'єктів господарювання;
- складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб'єкту господарювання та контролювати виконання.
5. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.
6. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома ( за місцем перебування ( проживання)) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.
7. Проінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства ( за порушення карантину загрожує адміністративний штраф від 17 до 34 тис.грн., а якщо людина самовільно покине місце обсервації - кримінальна відповідальність).
8. Проінформувати жителів села Микуличі про особисту адміністративну відповідальність за спалювання сухої трави та іншого побутового сміття. За порушення щодо паління, особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                                П.П.Перевозник