Розпорядження № 8 гд від 31.03.2020

від 31.03.2020 р.                                                                                                              № 8 гд

Щодо організації поховання померлих осіб від коронавірусної хвороби (COVID-19)на території Микулицької сільської ради.

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 338-р «Про проведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) «Щодо організації поховання померлих осіб від коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 27.03.2020 № 6, згідно розпорядження Бородянської РДА від 31.03.2020р за № 113 та з метою недопущення погіршення епідемічної ситуації під час поховання померлих осіб від коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Микулицької сільської ради.

1. Встановити, що поховання померлих від коронавірусної хвороби (COVID-19) здійснюється із дотриманням наступних вимог:
1.1. тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлорвмісним розчином та поміщені у непроникний герметичний пакет-мішок;
1.2. при здійсненні поховання померлого дозволяється перебувати одночасно у приміщенні не більше як 1 особа на 10 квадратних метрів та забезпечити відстань між ними не менше ніж 1,5 м;
1.4. органи місцевого самоврядування, утворені ними комунальні підприємства здійснюють облік осіб, які були присутні під час поховання із зазначенням дати і часу перебування: прізвища, ім'я, по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону.
2. Сільському голові та взаємодії з правоохоронними органами Бородянського району довести розпорядження до відома органів місцевого самоврядування Микулицької сільської ради.

Сільський голова                                                                                                            П.П.Перевозник