Розпорядження № 7 гд від 26.03.2020

від 26.03.2020 р.                                                                                                                      № 7 гд

Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Микулицької сільської ради.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України № 239 від 25 березня 2020 року, а саме про зміни, які вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» ( Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст..8) – із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 25 березня 2020 року (протокол № 5), рішення позачергового засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської райдержадміністрації від 26 березня 2020 року (протокол № 10) та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Микулицької сільської ради:

1. Микулицькому сільському голові:

1.1. На виконання протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 25 березня 2020 року (протокол № 5), продовжити по 24 квітня 2020 року дію режиму медико-біологічної надзвичайної ситуації, природного характеру регіонального рівня на території Микулицької сільської ради та карантині заходи щодо запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

1.2. Забезпечити виконання заходів медико-біологічної надзвичайної ситуації, природного характеру регіонального рівня на території Микулицької сільської ради та карантині заходи щодо запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

1.3. Забезпечити виконання заходів постанови Кабінету Міністрів України, прийнятої від 25.03.2020, щодо внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                             П.П.Перевозник