Про затвердження Програми по благоустрою, озелененню , поліпшення стану довкілля села Микуличі на 2020рік

Тридцять третьої сесії сьомого скликання
від 16 грудня 2019 року № 33 -УІІ

Про затвердження Програми по благоустрою, озелененню ,
поліпшення стану довкілля села Микуличі
на 2020рік

Відповідно до законів України « Про благоустрій населених пунктів « від 06.09.2005року та врахувавши рекомендації комісії з питань планування бюджету ,фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємства, торгівлі ,регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин,лісового та водного господарства, керуючись ст.26 п.44 Законом України " Про місцеве самоврядування в Україні " сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Програму по благоустрою, озелененню , поліпшення стану довкілля села Микуличі на 2020рік . ( далі – Програма) згідно з додатків.
2.Дане рішення набуває чинності з дати офіційного оприлюднення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову Перевозника П.П.

Сільський голова                                                      П.П.Перевозник

с. Микуличі
№ -33-УІІ
від 16.12.2019р.

До рішення 33 сесії 7 скликання
Микулицької сільської ради
від 16.12.2019року

.

по благоустрою, озелененню , поліпшення стану довкілля
села Микуличі на 2020 рік

2020 рік

Загальні положення
Програма по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля села Микуличі на 2020 рік (далі – Програма) розроблена на виконання вимог Закону України "Про благоустрій населених пунктів України".
Благоустрій села – комплекс робіт з розчищення, озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових заходів з покращення мікроклімату, що здійснюються з метою раціонального використання території села, належного утримання, створення умов сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
Заходи з благоустрою села - це роботи щодо відновлення, належного утримання території села, організації упорядкування об'єктів благоустрою.
Мета програми
Забезпечення стабільності роботи комунального підприємства відповідно до його функціонального призначення, очищення та озеленення територій, виконання зобов'язань по розрахунках зі споживачами, виплати заробітної плати, поліпшення екологічного і санітарного стану та естетичного вигляду села, впорядкування кладовищ.
Основні завдання Програми
Основними завданнями Програми є проведення ряду заходів, робіт по благоустрою населеного пункту та навколишньої території:
1. Організація робіт з прибирання всіх вулиць в селі Микуличі від сміття ;
2. Організація робіт з прибирання стихійних сміттєзвалищ;
3. Обслуговування мереж вуличного освітлення ;
4. Висадка та догляд за зеленими насадженнями;
5. Утримання в належному стані парку «Слави»;
6. Утримання в належному стані стадіону;
7. Утримання в належному стані трьох дитячих майданчиків;
8. Проведення робіт для косіння трави в парку «Слави» , стадіону, трьох кладовищ та прилеглої території сільської ради ;
9.Обслуговувати послуг з відео спостереження ,яке встановлене
в селі Микуличі.

Фінансова забезпеченість Програми

Фінансування заходів із благоустрою може здійснюватись за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів підприємств, установ, організацій, добровільних внесків юридичних осіб та громадян, інших джерел, що не суперечать чинному законодавству .
Розпорядником коштів на виконання Програми є Микулицька сільська рада.
Обсяги фінансування Програми на 2020рік становить 794700,00грн згідно (Додаток № 1), але протягом року сума може бути скорегована.

Очікувальні результати виконання Програми

Виконання Програми дозволить:

1.Забезпечити підтримку належного естетичного та санітарного стану села.
2. Забезпечити належне утримання об'єктів благоустрою.
3. На виконання вимог законодавства забезпечити недопущення заборгованості з оплати праці та енергоносіїв.

Сільський голова П.П.Перевозник

Додаток № 2 до рішення
33-сесії 7- скликання
Микулицької сільської ради