Розпорядження №1 від 02.01.2020

МИКУЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 02.01.2020 р.                                                                                         № __1__ гд

село Микуличі

Про перенесення робочих днів у 2020 році

З метою створення сприятливих умов для використання святкових і неробочих днів та раціонального використання робочого часу, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 № 995-р
1. Перенести для працівників, які працюють за п'ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу й неділю, робочі дні з понеділка 06 січня — на суботу 11 січня 2020 року.
2. Працівники, у яких 06 січня 2020 припаде на період відпустки чи тимчасової непрацездатності, мають працювати за зміненим графіком у суботу 11 січня 2020 року.
3. Працівники, відсутні на роботі 11.01.2020 без поважних причин, будуть притягнені до дисциплінарної відповідальності.
4. Секретарю сільської ради КуденокЛ.А.:
4.1. Довести даний наказ до відома підлеглих працівників під підпис до 06.01.2020.
4.2. Врахувати перенесення робочих днів в табелях на заробітну плату.
5. Головному бухгалтеру Примаченко С.Г. забезпечити проведення розрахунків оплати праці відповідно до змін, зазначених у даному наказі, згідно з чинним законодавством.
6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                         П.П.Перевозник

Left Position
Місцеві посилання