рішення Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2019 рік.

Микулицька сільська рада
Бородянського району Київської області

РІШЕННЯ
Двадцять першої позачергової сесії сьомого скликання

від 26 червня 2018 року № 21-VІІ

Про встановлення ставки акцизного
податку з реалізації суб'єктами господарювання
роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2019 рік.

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» в частині встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Встановити ставку акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного) у відсотках від вартості (з податком на додану вартість) згідно ст.215 Податкового кодексу України .
2. Особи – суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларацій акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.
3. Особи – суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, сплачують податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.
4. Суми податку перераховуються до бюджету суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації за місячний податковий період.
5. Бородянському відділенню Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС Київської області при здійсненні контролю за повнотою надходжень акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів керуватись вимогами чинного законодавства України та даним рішенням.
6. Рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.
7. Виконавчому комітету Микулицької сільської ради забезпечити направлення копії цього рішення Бородянському відділенню Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС Київської області у десятиденний строк з дня оприлюднення.
8. Секретарю ради забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації та на сайті сільської ради.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, соціально-культурного будівництва.

Сільський голова П.П.Перевозник

Микуличі
№ - 21 -УІІ
26.06.2018

Вгору