Протокол 36 сесії 7 скликання від 30.06.2020 року

У К Р А Ї Н А
МИКУЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П Р О Т О К О Л
Тридцять шостої позачергової сесії сьомого скликання.
с. Микуличі 25 червня 2020 року.


Всього обрано депутатів : - 14 чоловік.
Присутніх на сесії: - 10 чоловік (список додається)
Присутніх на сесії: - 3 чоловіка ( список додається), з них:
депутат Київської обласної ради – Федорченко Сергій Миколайович.
Сесію відкриває і проводить Микулицькій сільський голова.
ПЕРЕВОЗНИК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ, який зачитав порядок денний 36 позачергової сесії Микулицької сільської ради 7 скликання та вніс пропозицію заслухати першим питання «Про розгляд депутатського звернення щодо надання інформації про виконання рішення 20 сесії 7 скликання від 11.05.2018 року про створення Микулицької об»єднанної територіальної громади.
Перед затвердженням порядку денного, сільський голова Перевозник Петро Петрович по даному питанню надав слово депутату Київської обласної ради Федорченку Сергію Миколайовичу, який розповів, що в зв»язку із внесенням зміни до закону про добровільне об»єднання територіальних громад, згідно методики розрахунку по кількості населення та розвитку інфраструктури, центром визначено не село Микуличі а селище Немішаєве.
При обговоренні даного питання виникли великі перемовини між сільськими депутатами та керівництвом, тому вирішили сесію закрити та перенести на визначений день.

У К Р А Ї Н А
МИКУЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П Р О Т О К О Л
Тридцять шостої позачергової сесії сьомого скликання.
с. Микуличі 30 червня 2020 року.


Всього обрано депутатів : - 14 чоловік.
Присутніх на сесії: - 10 чоловік (список додається)
Присутніх на сесії: - 2 чоловіка ( список додається)
Сесію відкриває і проводить Микулицькій сільський голова.
ПЕРЕВОЗНИК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ, який зачитав порядок денний 36 позачергової сесії Микулицької сільської ради 7 скликання та вніс пропозицію щодо затвердження до порядку денного дані питання.
ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний з внесеною пропозицією:
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.Про затвердження порядку денного.
2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Микулицької сільської ради за перший квартал 2020 року.
3. Про внесення змін до рішення тридцять п'ятої сесії сьомого скликання від 19.03.2020 року «Про сільський бюджет Микулицької сільської ради на 2020 рік»
4. Про встановлення єдиного податку на 2021 рік.
5. Про встановлення розмірів ставок на місцеві податки і збори на 2021 рік.
6.Про встановлення транспортного податку у селі Микуличі на 2021 рік.
7. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2021 рік.
8. Про заключення договору про пайову участь з ФОП Перевозник О.М. та Микулицькою сільською радою.
9. Про передачу спец.одягу та взуття Микулицької сільської ради на баланс 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.
10. Про затвердження перспективного плану роботи Микулицької сільської ради УІІ скликання на друге півріччя 2020 року.
11. Про передачу виробничого обладнання Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
12. Про надання КП «Микуличі» Микулицької сільської ради кімнату в оренду для обслуговування населення.
13. Про не нарахування комунальних послуг за період з 18 березня по 31 травня 2020 року Микулицькій сільській бібліотеці.
14.Про передачу списка абонентів по оплаті за сміття Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
15. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .... для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Микуличі по вулиці .....
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у спільну часткову власність гр. .....
17. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ..
18. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок площею 1,9999 га, та площею 1,0 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що
розташовані на території Микулицької сільської ради, Бородянського району, Київської області.
19. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про прийняття на баланс Микулицької сільської ради водогін по вулицях села Микуличі».
20. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по вул. ..
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ...
23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ..
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ..
25. Про надання земельної ділянки в постійне користування гр. ..., для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі, по вул....
26. Про надання земельної ділянки в постійне користування гр...., для сінокосіння.
27. Про надання земельної ділянки гр. ..., для ведення особистого селянського господарства у користування в с.Микуличі, по вул.....
28. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ..
29. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ..
30. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..
31. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі між вул. ..
32. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...
33. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці...
34. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..
35. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...
36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0218 га, по вул. Зелена, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді,для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911 га, по вул. Центральна,1, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0200 га, по вул. Центральна, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
39. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ...
40. Про розгляд депутатського звернення щодо надання інформації про виконання рішення 20 сесії 7 скликання від 11.05.2018 року про створення Микулицької сільської об'єднаної територіальної громади.
41. Різне.
І.С Л У Х А Л И : «Про затвердження порядку денного ХХХУІ позачергової сесії сільської ради VІІ скликання.»
Д О П О В І Д А Є: Перевозник П.П. – сільський голова.
ВИСТУПИВ: Гавриш ВасильМихайлович голова постійній комісії з питань планування бюджету, фінансів та цін соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій, який вніс пропозицію щодо затвердження до порядку денного дані питання.
На розгляд сесії виносяться такі питання:
1.Про затвердження порядку денного.
Доповідає: сільський голова Перевозник П.П.
2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Микулицької сільської ради за перший квартал 2020 року.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
3. Про внесення змін до рішення тридцять п'ятої сесії сьомого скликання від 19.03.2020 року «Про сільський бюджет Микулицької сільської ради на 2020 рік»
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
4. Про встановлення єдиного податку на 2021 рік.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
5. Про встановлення розмірів ставок на місцеві податки і збори на 2021 рік.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
6.Про встановлення транспортного податку у селі Микуличі на 2021 рік.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
7. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2021 рік.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
8. Про заключення договору про пайову участь з ФОП Перевозник О.М. та Микулицькою сільською радою.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
9. Про передачу спец.одягу та взуття Микулицької сільської ради на баланс 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
10. Про затвердження перспективного плану роботи Микулицької сільської ради УІІ скликання на друге півріччя 2020 року.
Доповідає: секретар сільської ради Куденок Л.А.
11. Про передачу виробничого обладнання Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
12. Про надання КП «Микуличі» Микулицької сільської ради кімнату в оренду для обслуговування населення.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
13. Про не нарахування комунальних послуг за період з 18 березня по 31 травня 2020 року Микулицькій сільській бібліотеці.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
14.Про передачу списка абонентів по оплаті за сміття Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
15. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Микуличі по вулиці ..
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у спільну часткову власність гр. ....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
17. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
18. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок площею 1,9999 га, та площею 1,0 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що
розташовані на території Микулицької сільської ради, Бородянського району, Київської області.
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
19. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про прийняття на баланс Микулицької сільської ради водогін по вулицях села Микуличі».
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г.
20. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по вул. ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ..
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ..
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
25. Про надання земельної ділянки в постійне користування гр. ..., для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі, по вул....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
26. Про надання земельної ділянки в постійне користування гр..., для сінокосіння.
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
27. Про надання земельної ділянки гр. ..., для ведення особистого селянського господарства у користування в с.Микуличі, по вул....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
28. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
29. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
30. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
31. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі між вул. ....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
32. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
33. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
34. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
35. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці .
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0218 га, по вул. Зелена, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді,для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911 га, по вул. Центральна,1, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0200 га, по вул. Центральна, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
39. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ..
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О.
40. Про розгляд депутатського звернення щодо надання інформації про виконання рішення 20 сесії 7 скликання від 11.05.2018 року про створення Микулицької сільської об'єднаної територіальної громади.
Доповідає: сільський голова Перевозник П.П.
41. Різне.
Доповідає: сільський голова Перевозник П.П.
ВИСТУПИВ:Мужаровський О.А. депутат сільської ради , який запропонував затвердити порядок денний.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження порядку денного ХХХУІ позачергової сесії сільської ради VІІ скликання» прийняти (додається).
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ІІ.С Л У Х А Л И : Про затвердження звіту по виконанню бюджету Микулицької сільської ради за 1 квартал 2020 року.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження звіту про виконання бюджету Микулицької сільської ради за 1 квартал 2020 рік, а саме:
Шановні депутати , запрошені !
Сьогодні ми заслуховуємо питання, про звіт виконання бюджету Микулицької сільської ради за 1 квартал 2020 р .
Загальний фонд
Залишок на 01.01.2020року - 583300грн.
За 1 квартал 2020р. на рахунок сільської ради поступило 1845900 грн., якщо порівняти із запланованим бюджетом то надходження ми виконали на 147 % а саме по таких податках :
- збір за викор. лісоресурсів -66200грн.
- акцизний податок –571300грн.
- податок на майно –4000грн.
- плата за землю 126400грн.
- оренда землі – 416000грн.
- єдиний податок -617600грн.
- плата за надання адмін.послуг –400 грн.
- відшкодовано населенням за сміття -44000грн.
Видаткова частина бюджету складає в сумі 1831900грн., а саме :
- заробітна плата –378600грн.
- нарахування на з\пл.- 72600грн.
- заробітна плата прибиральника по облагоустрою-14100грн.,
- нарахування на заробітну плату – 3100грн.
- покупка канцтоварів та госп. товарів,бензину -14200грн.
- оплата послуг зв'язку -600 грн.
- оплата за відновлення та заправку катриджив- 1400грн.
- оплата за обслуговування охоронної сигналізації -3600грн.
- оплата за обслуговування пожежної сигналізації – 4000грн.
- оплата за встановлення металевої конструкції в приміщенні с/р-28400грн.
- оплата за прибирання території -57400грн.
- оплата обслуговування відеоспостереження – 6700грн.
- оплата за електроенергію –69300грн.
- оплата пені за електроенергію – 100грн.
- оплата за дрова –13100грн.
- оплата податку за землю – 500 грн.
- покупка талонів на сміття –10400грн.
- оплата за стерилізацію собак -3000грн.
- оплата по Програмі «Турбота», а саме : матеріальна допомога - 120700грн.
- оплата по Програмі землеустрій -147900грн ./ на виготовлення проекту землеустрою щодо меж с.Микуличі/
- оплата за посипку дороги по вул.Кооперативна в зимовий період -11100грн.
- оплата по Програмі «Мобілізація «- 13700грн ., а саме виготовлення бігбордів – 6000грн.,транспортні послуги 7700грн.
- оплата субвенції на донорство -8800грн.
- оплата субвенції на пільгове перевезення –9000грн.
- оплата субвенції за безкоштовне харчування – 162100грн.
- оплата субвенції на навчально-тренувальні збори МФОСК «Здоров»я -23400грн.
- оплата субвенції на компенсацію вартості проїзду залізничним транспортом ліквідаторам ЧАЕС -600грн.
- оплата субвенції на придбання меблів ЗОШ -3200грн.
- оплата субвенції на придбання принтерів ЗОШ -12000грн.
- оплата субвенції на тех..обслуговування системи автомат. пожеж. сигналізації ДНЗ -1000грн.
- оплата субвенції на придбання набору класного інструменту ЗОШ -8400грн.
- оплата субвенції на придбання меблів ЗОШ -13100грн.
- оплата субвенції на встановлення фільтрів очистки води ЗОШ -62600грн.
- оплата субвенції на придбання розвиваючих ігор ЗОШ -2000грн.
- оплата субвенції на програму безкоштовні ліки-26200грн.
- оплата субвенції на обслуговування пожежної сигналізації в амбулаторії -1600грн.
- оплата субвенції на обслуговування фільтрів очистки води ДНЗ – 5000грн.
- оплата субвенції за обслуговування охоронної сигналізації в амбулаторії-600грн.
- оплата субвенції на придбання військової форми ЗОШ – 17100грн.
- оплата субвенції на тех..обслуговування системи автомат. пожеж. сигналізації ДНЗ – 2000грн.
- оплата субвенції на підписку періодичного видання ЗОШ -5900грн.
- оплата субвенції на послуги по підписці періодичного видання ЗОШ -200грн.
- оплата по Програмі забезпечення функціонування Комунального підприємства «МИКУЛИЧІ» Микулицької сільської ради « -492600грн., а саме :
- зарплата та нарахування на зарплату – 326100грн.
- придбано канцтоварів -5000грн.
- придбано касовий апарат -5800грн.
- придбано дизпаливо - 7600грн.
- придбано пломби -8000грн.
- придбано інструменти -5700грн.
- придбано водяні лічильники на свердловини – 9600грн.
- придбано водяні лічильники для населення – 3400грн.
- на заправку картриджив- 3000грн.
- на послуги банку -700грн.
- на налаштування бух.програми -500грн.
- послуги асінізаторської машини -5000грн.
- послуги персоналізації касового апарату -900грн.
- на оплату за оголошення -1200грн.
- послуги водовідведення – 17000грн.
- на оплату електроенергії за свердловини -93100грн.
Передано із загального фонду до спеціального 44600грн.
Залишок коштів на 01.04.2020року –552700грн.
Станом на 01.04.2020року дебіторської заборгованості не має.
Станом на 01.04.2020року кредиторської заборгованості не має.
Спеціальний фонд
1) Залишок на 01.01.2020 року по рахунку оренди кімнати сільської ради
6800 грн.
Використали за 1квартал 2020р. -4000грн./придбали канцтовари /
Залишок на 01 .04.2020 року - 2800грн.
2.) Залишок на 01.01.2020 року по рахунку благоустрою 37400 грн.
Залишок на 01.04.2020 року – 37400 грн.
3.) Залишок на 01.01.2020року по рахунку бюджету розвитку (єдиний податок, викуп землі) – 0,00 грн.
Надійшло із загального фонду 33600грн.
Використали 33600грн., а саме :
- оплата субвенції на придбання стелажа - сушки ЗОШ -6700грн.
- оплата субвенції на придбання елекром»ясорубки ЗОШ -6900грн.
- оплата субвенції на придбання ноутбуків ЗОШ- 15000грн.
оплата субвенції на придбання підручників ЗОШ -5000грн.
Залишок на 01.04.2020р.- 0,00 грн.
4.) У січні 2020 року відкрито рахунок по Програмі забезпечення функціонування Комунального підприємства «МИКУЛИЧІ».
Надійшло із загального фонду -11000грн.
Використали 11000грн. /на придбання комп»ютера /
Залишок на 01.04.2020року – 0,00грн.
5) Залишок на 01.01.2020року по рахунку забруднення навколишнього середовища – 1700 грн.
Надійшло за 1 квартал 2020рік – 100грн.
Залишок на 01.04.2020року – 1800,00 грн.
6) Залишок на 01.01.2020року по рахунку відшкодування втрат л\г та с\г вир-ва - 339400 грн.
Залишок на 01.04.2020року – 339400 грн.
ВИСТУПИВ:Гавриш В.М. депутат сільської ради , голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував звіт по виконанню бюджету Микулицької сільської ради за 1 квартал 2020 року, затвердити.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження звіту по виконанню бюджету Микулицької сільської ради за 1 квартал 2020 року, затвердити /додаток 1 додається/.
Заслухавши рекомендації постійної комісії з питань планування
бюджету,фінансів та цін соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі,регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства та керуючись ст.26 п.23 Законом України " Про місцеве самоврядування в Україні " сесія Микулицької сільської ради
В И Р І Ш И Л А:
1.Затвердити звіт про виконання сільського бюджету за 1квартал 2020 року.
(додаток №1 додається)
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ІІІ.С Л У Х А Л И : Про внесення змін до рішення тридцять п»ятої сесії сьомого скликання від 19.03.2020 року «Про сільський бюджет Микулицької сільської ради на 2020 рік»
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо внесення змін до рішення тридцять п»ятої сесії сьомого скликання від 19.03.2020 року «Про сільський бюджет Микулицької сільської ради на 2020 рік», а саме:
По загальному фонду
ВИДАТКИ
1..Зробити перерозподіл по загальному фонду бюджету по кодам економічної класифікації на суму 280100,00грн.
зменшити КФК 0119770 інші субвенції з місцевого бюджету на березень на суму 50600,00грн.
КЕКВ 2620 пот.трансферти органам держ. управління інших рівнів
з травня 50600,00грн./харчування дітей 1-4 класи Микулицької ЗОШ/
зменшити КФК 0116030 організація благоустрою населених пунктів на суму 100600,00грн
зменшити з КЕКВ 2240 оплата послуг /кім комунальних/ на суму 120100,00грн.
-з обслуговування зовнішнього освітлення 26700,00 грн.
лютий березень квітень травень червень
-5300,00 -5400,00 -5300,00 -5400,00 -5300,00
- з квітня 63400,00грн /обрізання дерев /
-з квітня 10000,00грн , серпня 10000,00грн. /косіння трави на новому кладовищі /
-з серпня 10000,00грн. /косіння трави на стадіоні/
Збільшити на КЕКВ 2111 оплата праці на суму 15900,00грн., а саме :
-липень +5300,00грн.;серпень +5300,00грн.; вересень +5300,00грн.
Збільшити на КЕКВ 2120 нарахування на оплату праці на суму 3600,00грн.
-липень +1200,00грн.;серпень +1200,00грн.; вересень +1200,00грн.
Зменшити КФК 0117461 утримання автомобільних доріг на суму 38900,00грн.
КЕКВ 2240 оплата послуг /окрім комунальних/
-лютий 3900,00грн.,березень -15000,00грн./посипка доріг в зимовий період/
-березень – 20000,00грн / послуги трактора для чистки снігу/
Зменшити КФК 0114082 інші заходи в галузі культури на суму 100000,00грн.
КЕКВ 2282 окремі заходи по реалізації державних /регіональних/ програм
-березень – 100000,00грн.
Збільшити КФК 0110150 орган місцевого самоврядування на суму 10000,00
КЕКВ 2240 оплата послуг /крім комунальних/
-липень на суму 10000,00грн./заміна димової труби /
2. Внести зміни в частині переліку об»єктів по загальному фонду бюджету
КФК 0110150 орган місцевого самоврядування
КЕКВ 2240 оплата послуг / крім комунальних/
Зменшити з квітня 10000,00грн./встановлення каналізаційної ями/
КЕКВ 2210 предмети , матеріали
Збільшити на липень 10000,00грн./ придбання кругів для каналізаційної ями /
КФК 0113242 інші заходи у сфері соціального захисту і соц. забезпечення
КЕКВ 2730 інші виплати населенню
Зменшити з грудня 41000,00грн.
Збільшити на липень 41000,00грн.
КФК 0116020 забезпечення функціонування підприємства,які надають житлово-комунальні послуги
КЕКВ 2610 субсидії та поточні трансферти підприємствам
Зменшити з січня на суму 4000,00грн./придбання програм абон.служби/
Зменшити з січня на суму 4400,00грн. обслуговування бух.програми абон.служби/
Зменшити з січня на суму 2700,00грн. /придбання флешок/
Зменшити з червня на суму 11600,00грн./заробітна плата /
Зменшити з червня на суму 11000,00грн./нарахування на зарплату/
Зменшити з березня на суму 15000,00грн./повірка лічильників/
Зменшити з січня на суму 2500,00грн./банківські послуги /
Зменшити з січня на 25000,00грн / послуги екскаватора/
Збільшити на липень 25000,00грн./ оплата електроенергії/
Збільшити на липень на суму 13500,00грн./придбання спец.одягу/
Збільшити на липень на суму 2700,00грн./придбання зварювального апарату/
Збільшити на липень на суму 10000,00грн. /придбання програми АВК/
Збільшити на липень на суму 6000,00грн./придбання лічильників на свердловину/
Збільшити на липень на суму 5000,00грн./придбання канцтоварів/
Збільшити на липень на суму 4000,00грн /заправку картриждив/
Збільшити на липень на суму 10000,00грн./придбання лічильників хол.води герметичних/
КФК 0119770 інші субвенції з місцевого бюджету
КЕКВ 2620 пот.трансферти органам держ. управління інших рівнів
Зменшити з квітня 59000,00грн. травня 3600,00грн ./харчування дітей 1-4 класи Микулицької ЗОШ/
Збільшити на липень 2500грн./підписка газет сільська бібліотека/
Збільшити на липень 30000,00грн./індивідуальні шафи для ЗОШ/
Збільшити на вересень 2000,00грн./ безконтактний термометр ЗОШ/
Збільшити на вересень 1200,00грн./ пульсоксиметр ЗОШ/
Збільшити на вересень 6000грн.. /засоби дезінфекції ЗОШ/
Збільшити на липень 4200грн /ванна мийка ДНЗ/
Збільшити на липень 4000грн./стелаж виробничий ДНЗ/
Збільшити на липень 10300грн./каструлі ДНЗ/
Збільшити на липень 2400грн /стенди для 1 класу ЗОШ/
3. Передати кошти із загального фонду до спеціального в сумі 280100,00грн., а саме :
Зменшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету на суму 280100,00грн. у зв'язку з передачею коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на :
-установку нового вузла обліку газу та GPRS модему на котельні ДНЗ на суму 40000,00грн.
-придбання книг на суму 5000,00грн./ сільська біблітоека/;
-придбання худ.літератури 5000,00грн./ ЗОШ/
-співфінансування кап.ремонту дор.покриття по вул.Б.Хмельницького на суму -210000,00грн.
-співфінансування кап.ремонту дор.покриття по вул.Довженка на суму -20100,00грн.
СПЕЦІАЛЬНИЙ ФОНД
ДОХОДИ
1. Враховуючи надходження доходів пайової участі до спеціального фонду сільського бюджету потрібно відкрити доходний рахунок :
- по ККД 24170000 «Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту «
ВИДАТКИ
8..Збільшити видаткову частину спеціального фонду на липень на суму 280100,00грн. за рахунок передачі коштів із загального фонду до спеціального фонду ,а саме :
-установку нового вузла обліку газу та GPRS модему на котельні ДНЗ на суму 40000,00грн.
-придбання книг на суму 5000,00грн./ сільська біблітоека/;
-придбання худ.літератури 5000,00грн./ ЗОШ/
-співфінансування кап.ремонту дор.покриття по вул.Б.Хмельницького на суму -210000,00грн.
-співфінансування кап.ремонту дор.покриття по вул.Довженка на суму -20100,00грн.
збільшити капітальні видатки головному розпоряднику коштів – Микулицькій сільській раді по
КФК 9770 - Інші субвенції з місцевого бюджету на березень в сумі 280100,00грн.
КЕКВ 3220- капітальні трансферти органам держ. управління інших рівнів на липень, а саме:
-установку нового вузла обліку газу та GPRS модему на котельні ДНЗ на суму 40000,00грн.
-придбання книг на суму 5000,00грн./ сільська біблітоека/;
-придбання худ.літератури 5000,00грн./ ЗОШ/
-співфінансування кап.ремонту дор.покриття по вул.Б.Хмельницького на суму -210000,00грн.
-співфінансування кап.ремонту дор.покриття по вул.Довженка на суму -20100,00грн.
9. Внести зміни в частині переліку об»єктів по спеціальному фонду бюджету
КФК 9770 - Інші субвенції з місцевого бюджету
КЕКВ 3220- капітальні трансферти органам держ. управління інших рівнів
Зменшити з січня 36400,00грн./ ігрові качелі ДНЗ/
Зменшити з січня 8000,00грн /сухий басейн ДНЗ/
Зменшити з березня 2600,00грн./сушила ЗОШ/
Збільшити на липень 20000,00грн /перегородка пластикова ДНЗ/
Збільшити на липень 7000,00грн /придбання підручниківЗОШ/
Збільшити на липень 20000,00грн /придбання медичного обладнання для Бородянської ЦРЛ/
КФК 0116020 забезпечення функціонування підприємства,які надають житлово-комунальні послуги
КЕКВ 3210 субсидії та капітальні трансферти підприємствам
Зменшити з березня на суму 15000,00грн./пристрій плавного пуску/
Зменшити з березня на суму 10000,00грн./прилад пошуку труб /
Збільшити на липень 15000,00грн./придбання насосів на свердловину/
Збільшити на липень на суму 10000,00грн./придбання стабілізатора/.
ЗАГАЛЬНИЙ ФОНД
ВИДАТКИ
2. Внести зміни в частині переліку об»єктів по загальному фонду бюджету
КФК 0116020 забезпечення функціонування підприємства,які надають житлово-комунальні послуги
КЕКВ 2610 субсидії та поточні трансферти підприємствам
Зменшити з березня -45000,00грн /заробітна плата /
Збільшити на березень -45000,00грн. /послуги по водовідведенню/
КФК 0110150 орган місцевого самоврядування
КЕКВ 2240 оплата послуг / крім комунальних
Зменшити з січня 3700,00грн./лампи розжарювання /
Зменшити з лютого 1900,00грн./придбання принтера/
Збільшити на квітень 1900 грн./придбання картриджа/
Збільшити на квітень 3700,00грн./стенди/
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував внести зміни до рішення тридцять п»ятої сесії сьомого скликання від 19.03.2020 року «Про сільський бюджет Микулицької сільської ради на 2020 рік»
ВИРІШИЛИ: Рішення Про внесення змін до рішення тридцять п»ятої сесії сьомого скликання від 19.03.2020 року «Про сільський бюджет Микулицької сільської ради на 2020 рік» прийняти до відому. / Пропозиції додаються/.
Відповідно до ст.26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні «сесія сільської ради В И Р І Ш И Л А :
1.У абзаці 1п.1 «7998100,00» = «7543000,00» + «455100,00« .
замінити на цифри « 7998100,00 » = « 7129400,00» + « 868700,00« .
2. Викласти додаток 2,3,5, 6,7 до рішення у новій редакції ,що додається.
3.Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Перевозника Петра Петровича.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ІУ.С Л У Х А Л И : Про встановлення єдиного податку на 2021 рік.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо встановлення єдиного податку на 2021 рік.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував встановленний єдиний податок на 2021 рік, прийняти до відому та затвердити.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення єдиного податку на 2021 рік», затвердити. / рішення з додатком додаються/.
У зв'язку з прийняттям Закону України від «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» у частині встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про особливості справляння єдиного податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності згідно з додатком.
2. Це рішення набирає чинності з 01.01.2021 року.
3. Виконавчому комітету Микулицької сільської ради забезпечити направлення копії цього рішення до Бородянської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління у десятиденний строк з дня оприлюднення.
4. Секретарю ради забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації та на сайті сільської ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію планування бюджету , фінансів та цін соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
У.С Л У Х А Л И : Про встановлення розмірів ставок на місцеві податки і збори на 2021 рік.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо встановлення розмірів ставок на місцеві податки і збори на 2021 рік.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував встановленні розміри ставок на місцеві податки і збори на 2021 рік, прийняти до відому та затвердити.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення розмірів ставок на місцеві податки і збори на 2021 рік», затвердити. / рішення з додатками №1, №2 додаються/.
Заслухавши питання «Про встановлення розмірів ставок на місцеві податки і збори на 2021 рік», відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 року №71-VIII, ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету і фінансів Микулицької сільської ради ВИРІШИЛИ:
1. Встановити розміри ставок на місцеві податки і збори, що є обов'язковими до сплати на території Микулицької сільської ради (додаток № 1, 2).
2. У разі внесення змін до законодавства щодо здійснення оподаткування, переглядати розмір ставок на місцеві податки і збори.
3. Дане рішення вступає в дію з 01.01.2021 року.
4. Дане рішення висвітлити на інформаційному стенді сільської ради.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
УІ.С Л У Х А Л И : Про встановлення транспортного податку у селі Микуличі на 2021 рік.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо встановлення транспортного податку у селі Микуличі на 2021 рік.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував встановлений транспортний податок у селі Микуличі на 2021 рік, прийняти до відому та затвердити.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення транспортного податку у селі Микуличі на 2021 рік», затвердити. / рішення додається/.
У зв'язку зі змінами в бюджетному та податковому законодавстві України, керуючись статтею 143 Конституції України, пунктом 24 частини першої статті 26 та статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Платник транспортного податку – фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України є об'єктами оподаткування.
2. Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, що становить 1 200 000,00грн.
3. База оподаткування: легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.
4. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.
5. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.
6. Бородянській державнійї податковій інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління здійснювати обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів оподаткування фізичних осіб за місцем реєстрації платника податку.
7. Бородянській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилати (вручати) платнику податку за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).
8. Бородянській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління надсилати податкові повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року (податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт).
9. ДАІ з обслуговування Бородянського району при Управлінні ДАІ ГУ МВС України в Київській області до 1 квітня 2015 року подати Бородянській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління за місцем реєстрації об'єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку податку.
10. З 1 квітня 2015 року ДАІ з обслуговування Бородянського району при Управлінні ДАІ ГУ МВС України в Київській області щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця, подавати Бородянській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об'єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.
11. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до Бородянської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
12. Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.
13. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об'єкт.
Бородянська державна податкова інспекція ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
14. За об'єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.
15. Податок сплачується за місцем реєстрації об'єктів оподаткування і зараховується до місцевого бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.
16. Транспортний податок сплачується:
а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
17. Бородянській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління при здійсненні контролю за повнотою надходжень транспортного податку керуватись вимогами чинного законодавства України та даним рішенням.
18. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.
19. Виконавчому комітету Микулицької сільської ради забезпечити направлення копії цього рішення Бородянській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Київської області Ірпінське управління у десятиденний строк з дня оприлюднення.
20. Секретарю ради забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації та на сайті сільської ради.
21. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету , фінансів та цін соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
УІІ.С Л У Х А Л И : Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2021 рік.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2021 рік.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував встановленні ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2021 рік, прийняти до відому та затвердити.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2021 рік», затвердити. / рішення додається/.
У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» в частині встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Встановити ставку акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного) у відсотках від вартості (з податком на додану вартість) згідно ст.215 Податкового кодексу України .
2. Особи – суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларацій акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.
3. Особи – суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, сплачують податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.
4. Суми податку перераховуються до бюджету суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації за місячний податковий період.
5. Бородянській державній податковій інспекції ГУ ДПС Київської області Ірпінське управління при здійсненні контролю за повнотою надходжень акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів керуватись вимогами чинного законодавства України та даним рішенням.
6. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.
7. Виконавчому комітету Микулицької сільської ради забезпечити направлення копії цього рішення Бородянській державній податковій інспекції ГУ ДПС Київської області Ірпінське управління у десятиденний строк з дня оприлюднення.
8. Секретарю ради забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації та на сайті сільської ради.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету , фінансів та цін соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства.

Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
УІІІ.С Л У Х А Л И : Про заключення договору про пайову участь з ФОП Перевозник О.М. та Микулицькою сільською радою.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо заключення договору про пайову участь з ФОП Перевозник О.М. та Микулицькою сільською радою.
ВИСТУПИВ: Мужаровський О.А. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з з питань комунальної власності, приватизації, капітального будівництва, архітектури, транспорту, розвитку інфраструктури, зв'язку, засобів масової інформації, екології, надзвичайних ситуацій, благоустрою та соціального захисту населення по Микулицькій сільській раді, який запропонував заключити договір про пайову участь з ФОП Перевозник О.М. та Микулицькою сільською радою.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про заключення договору про пайову участь з ФОП Перевозник О.М. та Микулицькою сільською радою. ( рішення додається).
З метою упорядкування питання надходження та використання коштів від замовників в порядку пайової участі, створення сприятливих умов для забудовників ст..40 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:
Заключити Микулицькій сільській раді в особі сільського голови Перевозник Петром Петровичем договір пайової участі з ФОП Перевозник Олександром Миколайовичем з відсотковою ставкою 5% від загальної кошторисної вартості будівництва об»єкту.
Обрано – 14
Зареєстровано –10
За –10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні –4
Прийнято
ІХ.С Л У Х А Л И : Про передачу спец.одягу та взуття Микулицької сільської ради на баланс 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо передачі спец.одягу та взуття Микулицької сільської ради на баланс 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував передати спец.одяг та взуття Микулицької сільської ради на баланс 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області, прийняти до відому та затвердити.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу спец.одягу та взуття Микулицької сільської ради на баланс 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області», затвердити. / рішення додається/.
На виконання «Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Микулицької сільської ради на 2020 рік» затвердженої рішенням 33сесії 7 скликання від 19.12.2019року та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:
Передати спец.одяг та взуття в кількості 5 штук на баланс 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області балансовою вартістю 8133,25грн. /Вісім тисяч сто тридцять три грн.25 коп._/.
Акт приймання-передачі основних засобів додаються.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
Х.С Л У Х А Л И : Про затвердження перспективного плану роботи Микулицької сільської ради УІІ скликання на друге півріччя 2020 року.
Доповідає: секретар с/р. Куденок Л.А., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження перспективного плану роботи Микулицької сільської ради УІІ скликання на друге півріччя 2020 року.
ВИСТУПИЛА: Михайлова Н.П. депутат сільської ради,голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, охорони здоров'я, материнства, дитинства, освіти, науки та культури, питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту, яка запропонувала затвердити перспективний план роботи Микулицької сільської ради УІІ скликання на друге півріччя 2020 року.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження перспективного плану роботи Микулицької сільської ради УІІ скликання на друге півріччя 2020 року», прийняти до відома та затвердити. / рішення та план додаються/.
Відповідно до п.7 частини 1 ст.26 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні ", сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:
Затвердити перспективний план роботи Микулицької сільської ради УІІ скликання на друге півріччя 2020 року. / План роботи додається/.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХІ.С Л У Х А Л И : Про передачу виробничого обладнання Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо передачі виробничого обладнання Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував передати виробниче обладнання Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради, прийняти до відому та затвердити.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу виробничого обладнання Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради» затвердити. / рішення додається/.
З метою забезпечення якісного комунального обслуговування та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:
Передати виробниче обладнання на баланс для обслуговування новоствореному КП «МИКУЛИЧІ» балансовою вартістю 6198,00грн. /Шість тисяч сто дев»яносто вісім грн..00 коп./ Акт передачі додається.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За –10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХІІ.С Л У Х А Л И : Про надання КП «Микуличі» Микулицької сільської ради кімнату в оренду для обслуговування населення.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання КП «Микуличі» Микулицької сільської ради кімнату в оренду для обслуговування населення.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував надати КП «Микуличі» Микулицької сільської ради кімнату в оренду для обслуговування населення, прийняти до відому та заключити договір оренди.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання КП «Микуличі» Микулицької сільської ради кімнату в оренду для обслуговування населення, прийняти до відому та заключити договір оренди / рішення з додатком додаються/.
Керуючись ст.26 Законом України " Про місцеве самоврядування в Україні " сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:
Надати КП «МИКУЛИЧІ»Микулицької сільської ради в оренду кімнату за адресою : с.Микуличі вул.Центральна № 1, загальною площею 8,9 кв.м., з орендною платою в місяць 1,00 грн. для обслуговування населення. 2.Сільському голові Перевознику П.П.заключити договір оренди .
(договір додається).
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХІІІ.С Л У Х А Л И : Про не нарахування комунальних послуг за період з 18 березня по 31 травня 2020 року Микулицькій сільській бібліотеці.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо не нарахування комунальних послуг за період з 18 березня по 31 травня 2020 року Микулицькій сільській бібліотеці.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував не нараховувати комунальні послуги за період з 18 березня по 31 травня 2020 року Микулицькій сільській бібліотеці.
ВИРІШИЛИ: Рішення « Про не нарахування комунальних послуг за період з 18 березня по 31 травня 2020 року Микулицькій сільській бібліотеці.прийняти до відома та не нараховувати комунальні послуги. ( рішення додається).
Розглянувши листа від 19.06.2020 № 182 та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:
1.Не нараховувати комунальні послуги за період з 18 березня 2020року по 31 травня 2020року Відділу культури ,національностей та релігії Бородянської РДА за Микулицьку сільську бібліотеку,яка перебувала на дистанційному режимі роботи.
2.Головному бухгалтеру сільської ради провести відповідні розрахунки згідно чинного законодавства.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні –4
Прийнято
ХІУ.С Л У Х А Л И : Про передачу списка абонентів по оплаті за сміття Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо передачі списка абонентів по оплаті за сміття Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував передати списка абонентів по оплаті за сміття Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради.
ВИРІШИЛИ: Рішення « Про передачу списка абонентів по оплаті за сміття Микулицької сільської ради на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради», прийняти до відома та передати списка абонентів по оплаті за сміття. ( рішення та акт передачі додаються).
З метою забезпечення якісного комунального обслуговування та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:
Передати список абонентів по оплаті за сміття на баланс для обслуговування та оплати новоствореному КП «МИКУЛИЧІ» Микулицької с/р 01 липня 2020р. /Акт передачі додається./
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За –10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні –4
Прийнято
ХУ.С Л У Х А Л И : Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Микуличі по вулиці ....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Микуличі по вулиці ..
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надати земельну ділянку у власність гр. .... для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Микуличі по вулиці .. дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Микуличі по вулиці .... прийняти до відому та затвердити документацію із землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ..., площею 0,0850га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр...., площею 0,0850га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), по вул. ... в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області».
2. Надати у власність гр. ... земельну ділянку площею 0,0850га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), по вул. ... в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, кадастровий номер: 3221085500:05:001:0411.
3. Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав
4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За –10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні –4
Прийнято
ХУІ.С Л У Х А Л И : Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у спільну часткову власність гр. ....
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у спільну часткову власність гр. ...

ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у спільну часткову власність гр...., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у спільну часткову власність гр.....», прийняти до відому та затвердити технічну документацію. /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр...., про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність, гр. ..., які проживають в с. Микуличі вул. ... керуючись ст. ст. 12,21,40,81,116,118,121 Земельного Кодексу України, пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», пунктами 3,6 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів країни щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою», сесія Микулицької сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2106га, кадастровий номер 3221085501:02:029:0046, гр. ...
за адресою: Київська область, Бородянський район, в с. Микуличі вул. ...
2. Передати у спільну часткову власність гр. ... , земельну ділянку площею 0,2106га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ... в с. Микуличі Бородянського району Київської області.
3. гр. ....... :
3.1.зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку;
a. виконувати обов'язки власників земельної ділянки відповідно до ст. 91 Земельного кодексу України.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХУІІ.С Л У Х А Л И : Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ....
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ...
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ...., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр.... прийняти до відому та надати дозвіл на складання технічної документації /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ..., яка проживає в с. Микуличі вул. ..., про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. ..., керуючись ст. ст. 12,21,40,81,116,118,121 Земельного Кодексу України, пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», пунктами 3,6 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл гр. .... на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність, орієнтовною площею 0,2200га., для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Київська область, Бородянський район, с. Микуличі вул. ...
2. Рекомендувати гр. ...:
2.1. для розроблення технічної документації звернутись в організацію, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих видів робіт;
2.2. після погодження з відповідними органами, технічну документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження чергової сесії Микулицької сільської ради.
3. Термін дії рішення до 01.07.2021р. включно.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХУІІІ.С Л У Х А Л И : Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок площею 1,9999 га, та площею 1,0 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташовані на території Микулицької сільської ради, Бородянського району, Київської області.
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок площею 1,9999 га, та площею 1,0 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташовані на території Микулицької сільської ради, Бородянського району, Київської області гр......
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати дозвіл на виготовлення детального плану території земельних ділянок площею 1,9999 га, та площею 1,0 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташовані на території Микулицької сільської ради, Бородянського району, Київської області гр...., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок площею 1,9999 га, та площею 1,0 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що
розташовані на території Микулицької сільської ради, Бородянського району, Київської області гр.... прийняти до відому та надати дозвіл на виготовлення детального плану території земельних ділянок /рішення додається/.
З метою перспективи розвитку села, збільшення робочих місць, розглянувши заяву гр. .., про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 1,9999га. та 1,0000га, що розташовані на території Микулицької сільської ради, Бородянського району Київської області, відповідно до стат. 12, 151, Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12,14 Закону України «Про основи містобудування» ст. 17, ч.1 ст. 21, ст. 26 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл гр. .. на розроблення детального плану території для визначення можливості будівництва адміністративно - складського комплексу з пунктом контролю на земельних ділянках, що розташовані за адресою: Микулицька сільська рада, Бородянського району Київської області, кадастровий номер 3221085500:04:001:0152 – площею 1,9999 га та кадастровий номер 3221085500:04:001:0153 - площею 1,0000 га.
2. Заявнику замовити розроблення детального плану території для будівництва адміністративно – складського приміщення, у організації, яка має
відповідну ліцензію та сертифікати для виконання даного виду робіт.
3. Розроблений детальний план території , надати до Микулицької сільської ради для проведення громадського обговорення та затвердження на сесії сільської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, лісового та водного господарства, екології, надзвичайних ситуацій, благоустрою, соціального захисту населення Микулицької сільської ради.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХІХ.С Л У Х А Л И : Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про прийняття на баланс Микулицької сільської ради водогін по вулицях села Микуличі»
Доповідає: головний бухгалтер с/р. Примаченко С.Г., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про прийняття на баланс Микулицької сільської ради водогін по вулицях села Микуличі.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М. депутат сільської ради ,голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів, який запропонував внести зміни до рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про прийняття на баланс Микулицької сільської ради водогін по вулицях села Микуличі, прийняти до відому .
ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про прийняття на баланс Микулицької сільської ради водогін по вулицях села Микуличі» внести зміни до рішення . / рішення додається/.
Розглянувши лист від КП «Микуличі» Микулицької сільської ради за
№ 71 від 22.06.2020 року щодо зміни протяжності вулиці Вишнева 13 км на фактичну протяжність на 1,8 км. та на підставі протоколу комісії з питань комунальної власності ,приватизації, капітального будівництва, архітектури, транспорту, розвитку інфраструктури, зв'язку ,засобів масової інформації,екології,надзвичайних ситуацій, благоустрою та соціального захисту населення № 2 від 24.06.2020 року та керуючись ст. 26 п.51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Микулицької сільської ради В И Р І Ш И Л А:
Змінити та поставити на баланс КП «Микуличі» Микулицької сільської ради, вулицю Вишневу фактичну протяжність 1, 8 км.
Обрано – 14
Зареєстровано –10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХ.С Л У Х А Л И :Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул......
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надати земельну ділянку у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ... прийняти до відому та затвердити /рішення додається/.
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ......, площею 0,1010га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі по вул. .... на території Микулицької сільської ради Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр...., площею 0,1010 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі, по вул...., на території Микулицької сільської ради Бородянського району, Київської області».
2.Надати у власність гр. ..., земельну ділянку площею 0,1010га, кадастровий номер 3221085501:02:003:0034, для ведення особистого селянського господарства, розташовану в с. Микуличі по вул. ..., на території Микулицької сільської ради, Бородянського району, Київської області.
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХІ.С Л У Х А Л И : Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по вул. ...
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по вул. ....
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр....для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по вул. ..., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по вул. ..., прийняти до відому та надати дозвіл на розробку проекту землеустрою /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ..., про надання у власність земельну ділянку, площею 0,1100 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Микуличі вул...., на території Микулицької сільської ради, Бородянського району Київської області, відповідно до стат. 12 , 33 або 35 або 40 116 ,118 121,184 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства, Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. .., площею 0,1100 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Микуличі вул. ...
2. Виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність замовити в землевпорядній організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт, або сертифікованого інженера-землевпорядника, у строк що обумовлений угодою сторін.
3. Розроблений проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки погодити відповідно до ст. 186-1 Земельного Кодексу України.
4. Після відповідного погодження документації із землеустрою та проведення державної реєстрації земельної ділянки даний проект землеустрою надати на розгляд і затвердження сесії Микулицької сільської ради.
5. Підготовка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає право на її використання до встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та отримання документа, який посвідчує право власності на земельну ділянку.
Обрано – 14
Зареєстровано –10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХІІ.С Л У Х А Л И : Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ....
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ...
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. .., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. .., прийняти до відому та надати дозвіл на розробку проекту землеустрою /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ..., про надання у власність земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0800га, для ведення особистого селянського господарства, по вул. ...в с. Микуличі Бородянського району Київської області, відповідно до стат. 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 121,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства, Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ... орієнтовною площею 0,0800га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі вул. ....
2.Виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність замовити в землевпорядній організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт, або сертифікованого інженера-землевпорядника, у строк що обумовлений угодою сторін.
3.Розроблений проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки погодити відповідно до ст. 186-1 Земельного Кодексу України.
4.Після відповідного погодження документації із землеустрою та проведення державної реєстрації земельної ділянки даний проект землеустрою надати на розгляд і затвердження сесії Микулицької сільської ради.
5.Підготовка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає право на її використання до встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та отримання документа, який посвідчує право власності на земельну ділянку.
Обрано – 14
Зареєстровано –10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХІІІ.С Л У Х А Л И : Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ...
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ....
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ... дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ... прийняти до відому та надати дозвіл на розробку проекту землеустрою /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ...., про надання у власність земельну ділянку, площею 0,1191 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Микуличі провулок ..., на території Микулицької сільської ради, Бородянського району Київської області, відповідно до стат. 12 , 33 або 35 або 40 116 ,118 121,184 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства, Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ..., площею 0,1191га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Микуличі провулок ....
2.Виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність замовити в землевпорядній організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт, або сертифікованого інженера-землевпорядника, у строк що обумовлений угодою сторін.
3.Розроблений проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки погодити відповідно до ст. 186-1 Земельного Кодексу України.
4.Після відповідного погодження документації із землеустрою та проведення державної реєстрації земельної ділянки даний проект землеустрою надати на розгляд і затвердження сесії Микулицької сільської ради.
5.Підготовка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає право на її використання до встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та отримання документа, який посвідчує право власності на земельну ділянку.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХІУ.С Л У Х А Л И : Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ....
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ...
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ..., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул. ..., прийняти до відому та надати дозвіл на розробку проекту землеустрою /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. .. про надання у власність земельну ділянку, орієнтовною площею 0,05га, для ведення особистого селянського господарства, вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району Київської області, відповідно до стат. 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 121,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства, Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ....., орієнтовною площею 0,05га, для ведення особистого селянського господарства, в с. Микуличі вул. .....
2.Виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність замовити в землевпорядній організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт, або сертифікованого інженера-землевпорядника, у строк що обумовлений угодою сторін.
3.Розроблений проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки погодити відповідно до ст. 186-1 Земельного Кодексу України.
4.Після відповідного погодження документації із землеустрою та проведення державної реєстрації земельної ділянки даний проект землеустрою надати на розгляд і затвердження сесії Микулицької сільської ради.
5.Підготовка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає право на її використання до встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та отримання документа, який посвідчує право власності на земельну ділянку.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХУ.С Л У Х А Л И : Про надання земельної ділянки в постійне користування гр. ..., для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі, по вул.....
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання земельної ділянки в постійне користування гр...., для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі, по вул...
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати земельну ділянку в постійне користування гр. ...., для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі, по вул....дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання земельної ділянки в постійне користування гр..., для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі, по вул...., прийняти до відому та надати земельну ділянку в постійне користування /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ..., про надання земельної ділянки у постійне користування, орієнтовною площею 0,05га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі вул. ..., Бородянського району Київської області, відповідно до стат. до стат. 12, або 92,116 ,120, Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати у постійне користування земельну ділянку гр. Величко Олександру Івановичу, орієнтовною площею 0,05га, для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі вул...
2. Внести зміни в погосподарську книгу та земельно-облікову документацію
Микулицької сільської ради.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХУІ.С Л У Х А Л И : Про надання земельної ділянки в постійне користування гр....., для сінокосіння.
Доповідає: Середа О.О. – спеціаліст 2 категорії –землевпорядник, яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання земельної ділянки в постійне користування гр...., для сінокосіння.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати земельну ділянку в постійне користування гр..., для сінокосіння, дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання земельної ділянки в постійне користування гр...., для сінокосіння, прийняти до відому та надати земельну ділянку для сінокосіння /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ...., про надання земельної ділянки у постійне користування, орієнтованою площею 0,07га, для сінокосіння, в с. Микуличі вул. ..., Бородянського району Київської області, відповідно до стат. до стат. 12,92,119 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати у постійне користування земельну ділянку гр. ...., орієнтованою площею 0,07га, для сінокосіння в с. Микуличі по вул.....
3. Внести зміни в погосподарську книгу та земельно-облікову документацію
Микулицької сільської ради.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХУІІ.С Л У Х А Л И : Про надання земельної ділянки гр. .., для ведення особистого селянського господарства у користування в с.Микуличі, по вул.....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання земельної ділянки гр. ... для ведення особистого селянського господарства у користування в с.Микуличі, по вул.....
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати земельну ділянку гр. ...., для ведення особистого селянського господарства у користування в с.Микуличі, по вул.... дане питання прийняти до відому .
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання земельної ділянки гр. ...., для ведення особистого селянського господарства у користування в с.Микуличі, по вул....., прийняти до відому та надати земельну ділянку. /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ... про надання земельної ділянки у користування, орієнтованою площею 0,01га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі вул.. ... Бородянського району Київської області, відповідно до стат. до стат. 12, або 92,119, Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати у користування земельну ділянку гр. ..., орієнтованою площею 0,01га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі вул.. ...
2.Внести зміни в погосподарську книгу та земельно-облікову документацію
Микулицької сільської ради.
Обрано – 14
Зареєстровано – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХУІІІ.С Л У Х А Л И : Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ..
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ..., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр....., прийняти до відому та надати дозвіл на складання технічної документації. /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ...., який проживає в с. Микуличі вул. ..., про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. ..., керуючись ст. ст. 12,21,40,81,116,118,121 Земельного Кодексу України, пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», пунктами 3,6 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл гр. ..., на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність, площею 0,2032га., для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Київська область, Бородянський район, с. Микуличі вул. ...
2. Рекомендувати гр. ...:
2.1. для розроблення технічної документації звернутись в організацію, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих видів робіт;
2.2. після погодження з відповідними органами, технічну документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження чергової сесії Микулицької сільської ради.
3.Термін дії рішення до 01.07.2021р. включно
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів –10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХІХ.С Л У Х А Л И : Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ..
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. .., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. ..., прийняти до відому та надати дозвіл на складання технічної документації . /рішення додається/.
Розглянувши заяву гр. ..., яка проживає в с. Микуличі вул. ..., про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. ... керуючись ст. ст. 12,21,40,81,116,118,121 Земельного Кодексу України, пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», пунктами 3,6 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл гр. ..., на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність .гр..., орієнтовною площею 0,2500га., для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Київська область, Бородянський район, с. Микуличі вул. ...
2. Рекомендувати гр. ...:
2.1. для розроблення технічної документації звернутись в організацію, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих видів робіт;
2.2. після погодження з відповідними органами, технічну документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження сесії Микулицької сільської ради.
3. Термін дії рішення до 01.07.2021р. включно.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХ.С Л У Х А Л И : Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ....для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надати земельну ділянку у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці.. ,прийняти до відому та затвердити документацію із землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ...., площею 0,0700га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі по вул. ..., на території Микулицької сільської ради Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ...., площею 0,0700 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі, по вул. ..., на території Микулицької сільської ради Бородянського району, Київської області».
2.Надати у власність гр. ...., земельну ділянку площею 0,0700га, кадастровий номер 3221085501:02:009:0133, для ведення особистого селянського господарства, розташовану в с. Микуличі по вул. ..., на території Микулицької сільської ради Бородянського району Київської області.
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХІ.С Л У Х А Л И : Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі між вул. ....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі між вул. ...
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надати земельну ділянку у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі між вул. ..., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі між вул. ..., прийняти до відому та затвердити документацію із землеустрою. /рішення додається/
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ..., площею 0,1500га, для ведення особистого селянського господарства, між вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр...., площею 0,1500 га, для ведення особистого селянського господарства, між вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області».
2.Надати у власність гр. ...., земельну ділянку площею 0,1500га, кадастровий номер 3221085501:02:029:0044, для ведення особистого селянського господарства, розташовану між вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району Київської області.
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХІІ.С Л У Х А Л И : Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці..
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надати земельну ділянку у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..., прийняти до відому та затвердити документацію із землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр....., площею 0,1638га, для ведення особистого селянського господарства, по вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ...., площею 0,1638 га, для ведення особистого селянського господарства по вул. ..., в с. Микуличі Бородянського району, Київської області».
2.Надати у власність гр. ...., земельну ділянку площею 0,1638га, кадастровий номер 3221085501:02:013:0047, для ведення особистого селянського господарства, розташовану по вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області.
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За –10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХІІІ.С Л У Х А Л И : Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ...для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надати земельну ділянку у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ...., прийняти до відому та затвердити документацію із землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр...., площею 0,1578га, для ведення особистого селянського господарства, по вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ..., площею 0,1578 га, для ведення особистого селянського господарства, по вул. ...., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області».
2.Надати у власність гр. ...., земельну ділянку площею 0,1578га, кадастровий номер 3221085501:02:013:0074, для ведення особистого селянського господарства, розташовану по вул. ..., в с. Микуличі, Бородянського району Київської області.
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХІУ.С Л У Х А Л И :Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці......
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ...для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці...
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надати земельну ділянку у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці .., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вул...., прийняти до відому та затвердити документацію із землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр...., площею 0,2193га, для ведення особистого селянського господарства в с. Микуличі по вул. .... на території Микулицької сільської ради Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр....., площею 0,2193 га, для ведення особистого селянського господарства, по вул. ..., в с. Микуличі, на території Микулицької сільської ради Бородянського району, Київської області».
2.Надати у власність гр. ...., земельну ділянку площею 0,2193га, кадастровий номер 3221085501:02:013:0073, для ведення особистого селянського господарства, розташовану по вул. ...., в с. Микуличі, на території Микулицької сільської ради Бородянського району Київської області.
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХУ.С Л У Х А Л И : Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ....
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ....
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці .... дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .... для ведення особистого селянського господарства в с.Микуличі по вулиці ..., прийняти до відому та затвердити документацію із землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр...., площею 0,0841га, для ведення особистого селянського господарства, по вул. ...., в с. Микуличі, на території Микулицької сільської ради Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ...., площею 0,0841 га, для ведення особистого селянського господарства, по вул. .... в с. Микуличі, на території Микулицької сільської ради Бородянського району, Київської області».
2.Надати у власність гр. ...., земельну ділянку площею 0,0841га, кадастровий номер 3221085501:02:031:0023, для ведення особистого селянського господарства, розташовану по вул. ..., в с. Микуличі, на території Микулицької сільської ради Бородянського району Київської області.
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХУІ.С Л У Х А Л И : Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0218 га, по вул. Зелена, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0218 га, по вул. Зелена, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0218 га, по вул. Зелена, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області, дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0218 га, по вул. Зелена, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області, прийняти до відому та затвердити проект землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, 18.00 Землі загального користування, (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування) площею 0,0218га, по вул. Зелена, в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12,83,116 ,118,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Микулицькій сільській раді, 18.00 Землі загального користування, (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування)площею 0,0218га, по вул. Зелена, в с. Микуличі Бородянського району, Київської області».
2.Відвести у комунальну власність Микулицькій сільській раді, земельну ділянку площею 0,0218га, кадастровий номер 3221085500:03:002:0293, 18.00 Землі загального користування, по вул. Зелена, в с. Микуличі Бородянського району, Київської області .
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 83,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХУІІ.С Л У Х А Л И : Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді,для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911 га, по вул. Центральна,1, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді,для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911 га, по вул. Центральна,1, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді,для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911 га, по вул. Центральна,1, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області, дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді,для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911 га, по вул. Центральна,1, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області, прийняти до відому та затвердити проект землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911га, по вул. Центральна, 1, в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12,83,116 ,118,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Микулицькій сільській раді, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911га, по вул. Центральна, 1, в с. Микуличі Бородянського району, Київської області».
2.Відвести у комунальну власність Микулицькій сільській раді, земельну ділянку площею 0,2911га, кадастровий номер 3221085501:02:028:0029, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площею 0,2911га, по вул. Центральна, 1, в с. Микуличі Бородянського району, Київської області .
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 83,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
5. Контроль за виконання пунктів 1,2 цього наказу залишаю за собою.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХУІІІ.С Л У Х А Л И : Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0200 га, по вул. Центральна, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0200 га, по вул. Центральна, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0200 га, по вул. Центральна, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області., дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, за цільовим призначенням: 18.00 землі загального користування ( для розміщення та обслуговування дитячого майданчика) площею 0,0200 га, по вул. Центральна, в с.Микуличі, Бородянського району, Київської області, прийняти до відому та затвердити проект землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Микулицькій сільській раді, 18.00 Землі загального користування, (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування) площею 0,0200га, по вул. Центральна, в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12,83,116 ,118,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Микулицькій сільській раді, 18.00 Землі загального користування, (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування)площею 0,0200га, по вул. Центральна, в с. Микуличі Бородянського району, Київської області».
2.Відвести у комунальну власність Микулицькій сільській раді, земельну ділянку площею 0,0200га, кадастровий номер 3221085501:02:001:0039, 18.00 Землі загального користування, по вул. Центральна, в с. Микуличі Бородянського району, Київської області .
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 83,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХІХ.С Л У Х А Л И : Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку .....

Доповідає: спеціаліст 2 категорії землевпорядник Середа О.О., яка ознайомила всіх депутатів та присутніх з проектом рішення щодо затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. .... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку .....
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував затвердити документацію із землеустрою та надати земельну ділянку у власність гр. ... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ... дане питання прийняти до відому.
ВИРІШИЛИ: Рішення про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. ... для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Микуличі по провулку ...., прийняти до відому та затвердити документацію із землеустрою. /рішення додається/.
Розглянувши Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ..., площею 0,1420га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) провулок ..., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, відповідно до статей 12 , 33 або 35 або 40 ,116 ,118 ,121 ,184 , 186, розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку підприємства, торгівлі, регіонального розвитку інвестицій та земельних відносин, лісового та водного господарства Микулицької сільської ради, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:
1.Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ..., площею 0,1420га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), провулок ...., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області».
2.Надати у власність гр. ..., земельну ділянку площею 0,1420га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), провулок ..., в с. Микуличі, Бородянського району, Київської області, кадастровий номер: 3221085500:03:002:0294.
3.Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та здійснення державної реєстрації права приватної власності у Державному реєстрі речових прав.
4.Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статті 20,91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
Обрано – 14
Зареєстровано депутатів – 10
За – 10
Проти – немає
Утримались – немає
Не голосувало – немає
Відсутні – 4
Прийнято
ХХХХ.С Л У Х А Л И : Про розгляд депутатського звернення щодо надання інформації про виконання рішення 20 сесії 7 скликання від 11.05.2018 року про створення Микулицької сільської об'єднаної територіальної громади.
Доповідає: сільський голова Перевозник Петро Петрович, який ознайомив всіх присутніх депутатів про внесення зміни до закону про добровільне об»єднання територіальних громад.
При обговоренні даного питання між сільськими депутатами та сільським головою було вирішено про те, що потрібно звернутись до Київської обласної державної адміністрації для пояснення, чому без відома громади села Микуличі було змінено центр та назва об»єднаної громади, адже всі документи подавались з самого початку і небуло ніяких зауважень.
ВИСТУПИВ: Гавриш В.М., депутат сільської ради, який запропонував створити робочу групу для вияснення чому змінено назву та центр громади.
ВИРІШИЛИ: депутату Київської обласної ради Федорченку Сергію Миколайовичу та Микулицькому сільському голові Перевозник Петру Петровичу звернутись до Київської обласної державної адміністрації за роз»ясненням громаді Микуличі у питанні щодо зміни назви Микулицької ОТГ на Немішаєвську ОТГ та щодо методики формування сільських та селищних ОТГ. При потребі направити робочу групу до Київської обласної державної адміністрації в наступному складі:
1. Перевозник Петро Петрович;
2.Гончаренко Олександр Миколайович;
3.Лазаренко Павло Валентинович:
4.Михайлова Наталія Петрівна;
5.Примаченко Світлана Григорівна.
ХХХХІ.С Л У Х А Л И : Різне.
Різного небуло але виступив сільський голова із зверненням до депутатів так, як зараз літня пора, люди спалюють сміття то прохання по можливості проводити роз'яснювальну роботи серед них.
Закриття сесії
Голосували : " за "- одноголосно
"проти "
"утримались "
Сільський голова П.П.Перевозник
Секретар ради Л.А.Куденок

Вгору